News

Check out market updates

YIT Stavo

YIT Stavo

yit_logoSpolečnost YIT Stavo vznikla v roce 2008 snoubením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT. Ta působí na realitním trhu již přes 100 let a díky mnohaletým zkušenostem dnes přináší finské bydlení promyšlené srdcem.

Při realizaci nových developerských projektů společnost klade důraz na výběr lokality. Atraktivní městská část musí splňovat vše pro pohodlný život. Plnohodnotná občanská vybavenost, perfektní dopravní dostupnost i krásná příroda na dosah ruky musí být vždy samozřejmostí.

Společnost YIT Stavo si potrpí na kvalitních materiálech, dokonale odvedené práci a na kvalifikovaných a zkušených zaměstnancích, díky tomu garantuje špičkové služby. Dále společnost disponuje certifikátem systému kvality ISO 9001:2001 a osvědčeným mezinárodním know-how. Spojení s finskou skupinou YIT zas zaručuje developerské projekty inspirované skandinávskou architekturou.

Cílem společnosti YIT Stavo je vytvářet komfortní bydlení v příjemném prostředí k životu. K tomu nabízí komplexní služby z oblasti developmentu a oblíbené klientské centrum, díky kterému lze vyjít všem vstříc. Ovšem nejen s požadavky zákazníků si společnost hravě poradí, navíc spolupráce s celou řadou zkušených a spolehlivých obchodních partnerů zaručuje pomoc, ať už s otázkou financování, investování, stěhování či s právními problémy.

Projekty developera YIT Stavo:

Koti Hostivař II
Green Motol
Talo Kavalírka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *