News

Check out market updates

Witzmer

Witzmer

witzmer_logoWitzmer je úspěšnou mezinárodní developerskou společností. V realizaci developerských projektů se společnost zaměřuje především na výstavbu moderních rezidenčních i kancelářských nemovitostí. Witzmer spolupracuje se špičkovými architekty, kteří vkusně kombinují moderní prvky s vysokým důrazem na originalitu a užitnou hodnotu nemovitosti.

Při realizaci Witzmer využívá kvalitní materiály a nejmodernější stavební technologie přispívají k vytvoření zdravého bydlení. Uplatňování moderních stavebních technologií navíc šetří materiál a snižuje celkové náklady na výstavbu.

K hlavním cílům developerské společnosti Witzmer patří zabezpečení maximálního komfortu zákazníků a poskytnutí kvalitního bydlení. Mezi ukázkové projekty, které dokonale propojují moderní prvky, vysokou užitnou hodnotu a nízkou energetickou náročnost se řadí Zelený park Klecany. Rezidenční komplex nabízí 150 moderních bytů, které jsou vhodné pro spokojené bydlené všech věkových generací od studentů, přes mladé rodiny až po seniory.

Projekty developera Witzmer:

Park Klecany

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *