News

Check out market updates

Vivus

Vivus

vivus_logoSpolečnost Vivus realizuje bytové projekty pod akciovou společností Pankrác. Ta na poli developmentu působí od roku 1994 a řadí se mezi kapitálově silné společnosti, které zajišťují a financují developerské projekty.

Společnost Vivus je prosperující firmou. Za sebou má již několik zrealizovaných úspěšných projektů. Klade velký důraz na spokojenost zákazníka i obchodních partnerů. Při výstavbě se snaží maximálně vyjít vstříc požadavkům a přáním klientů. Pečlivý výběr stavebních pozemků je proto samozřejmostí. Všechny developerské projekty společnosti se také vyznačují vysoce kvalitními materiály a bezchybně provedenými pracemi. To vše jde ruku v ruce s moderní architekturou.

Cílem developerské společnosti je nabízet bydlení, které svým majitelům přinese spokojený a komfortní život. Společnost stojí za výstavbou bytových projektů Vivus Luka, Vivus Uhříněves, Vivus Na Vyhlídce, Vivus Kamýk či Vivus Pankrác. Označení Vivus u všech projektů je záměrné. Jedná se o projekty, které jsou realizované pod registrovanou obchodní známkou Vivus.

Projekty developera Vivus:

Vivus Uhříněves
Vivus Luka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *