News

Check out market updates

V Invest CZ

V Invest CZ

v_invest_logoSpolečnost V Invest byla založena v roce 1991. V začátcích hlavní podnikatelskou činností společnosti byl převážně inženýring stavebních projektů, postupem času se V Invest vyprofilovala ke komplexnímu managementu projektů.

Dlouholeté zkušenosti se společnost v roce 2000 rozhodla využít v realizaci vlastních developerských projektů. Dnes se V Inest zaměřuje na vlastní development nemovitostí a poskytování odborných služeb z oblasti managementu. Za sebou již má 22 dokončených projektů.

O úspěších společnosti svědčí celá řada významných ocenění. V letech 2004, 2005, 2008 a 2013 získal developer prestižní cenu Best of Realty, a to za rezidenční projekty bytová vila Mrázkovka, apartmány Čertovka, Zahrady Uhříněves, Pod Ladronkou a obytný soubor Nová Valcha.

Smyslem společnosti je stavět nejen kvalitní developerské projekty, ale vytvářet také dokonalé místo pro bydlení, které se zároveň stane pro rezidenty životním stylem. Příkladem je tomu i současný rezidenční projekt s nadčasovou architekturou WhiteGray Rezidence. Tu, jak název napovídá, tvoří jeden bílý a jeden šedý bytový dům s celkem 14 novými bytovými jednotkami.

Projekty developera V Invest CZ:

WG Rezidence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *