Družstevní byty

Družstevní byty

Družstevní byty Stodůlky

Družstevní byty Stodůlky
Vyrodáno
Cena od: 4 893 937 Kč - Byty

Družstevní byty Stodůlky Projekt družstevní byty Stodůlky je pátou etapou developerského projektu Britská čtvrť. Tento komplex nabízí celkem 96 bytů, které jsou dispozičně řešeny od 1+kk až po 4+kk. Velikostně…

Detail projektu
89 - 109 m2
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »
  • Liking Invest

   Liking Invest

   Liking Invest s.r.o. je developerskou společností se vznikem v roce 2007 a sídlem v Brně. Profesionální subjekt zaměřující se na poskytování komplexních služeb v rámci výstavby bytových objektů. Tým …Více »
  • EBM Group

   EBM Group

   Do skupiny EBM Group patří společnost s ručením omezeným EBM – Expert Building Management, developerská společnost EBM Parnter a.s. a společnost GrandPark a.s. Skupina EBM Group vznikla v roce …Více »
  • Top.Estates Development

   Top.Estates Development

   Top.Estates Development s.r.o. je významnou developerskou společností. Slovo „Top“ nemá tato společnost ve jméně bezdůvodně. V její nabídce se nachází jen opravdové TOP exkluzivní projekty, které nabízí kvalitu a …Více »
  • Prosecké skály

   Prosecké skály

   Společnost Prosecké skály s.r.o. působí v oblasti developmentu od roku 2012 a sídlí na Praze 9. Společnost se zaměřuje na projektovou činnost ve výstavbě, realizaci staveb, úpravy budov a …Více »