News

Check out market updates

Unistav

Unistav

unistav_logoAkciová společnost UNISTAV vznikla v roce 1990. Už v počátku vzniku vedení společnosti rozhodlo o dvou zásadních krocích, které dnes stojí za úspěchem developera na realitním trhu. Již od samého vzniku se společnost řídí tím, že rozhodující akcionáři UNISTAV se musí osobně a pracovně podílet na chodu společnosti. Druhým krokem poté je stálá reinvestice zisku, díky čemuž dochází k dalšímu rozvoji a prosperitě.

Developer se již celou řadu let podílí na výstavbě kvalitních projektů, které kromě modernosti, nadčasovosti a vysokému standardu, nabízí také něco navíc. Přidaná hodnota staveb akciové společnosti tkví v jedinečnosti. Každý projekt, u jehož vzniku společnost stála, se pyšní, ať už luxusním vybavením, originální architekturou či dokonalým snoubením bydlení s přírodou.

Hlavními cíly společnosti je kvalitní týmová práce, která spočívá v dokonalé organizovanosti a která klade velký důraz na spolupráci a informovanost. UNISTAV však neopomíná ani na orientaci na zákazníka. Stálé budování dobrých vztahů, dlouholetá spokojenost a důvěra je pro práci s klienty pro společnost na prvním místě.

Firemní heslo developerské společnosti zní: „UNISTAV a.s. je spolehlivý dodavatel Vašich staveb“. Důkazem tomu je například bytový dům Sluneční Věž. Exkluzivní bydlení v 22 podlažní rezidenční stavbě se nachází v lukrativní lokalitě Praha – Karlín, kde dochází k dalšímu rozvoji a prosperitě.

Projekty developera Unistav:

Praha:
Sluneční věž
Bydlení Vinoř

Brno:
Panorama Kociánka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *