News

Check out market updates

Trigema

Trigema

trigema_logoDeveloperská společnost Trigema působí na realitním trhu již více než 20 let. Její vznik se datuje do roku 1994. Zpočátku se stavební společnost měla podílet na realizaci supermarketu v Liberci, bohužel z tohoto perspektivního projektu sešlo. Zakladatelům společnosti nezbylo nic jiného, než začít nabízet opravy a stavby plotů.

Postupem času se Trigema vyprofilovala na výstavbu bytových projektů, vědeckotechnických parků a sportovních areálů. Kromě oblasti developmentu se však zabývá správou budov a facility managementem.

Trigema se snaží být společensky odpovědná, a tak je hlavním partnerem Centra Paraple, generálním partnerem Czech Press Photo a finančně podporuje několik neziskových organizací.

Smyslem společnosti je přinášet moderní bytové jednotky a nebytové objekty nejvyšší kvality. Trigema klade velký důraz na spolupráci se spolehlivými a významnými obchodními partnery. Pro společnost je velmi důležitá spokojenost koncových klientů. Důvěryhodnost, etika a stabilita jsou hodnoty, kterými se společnost řídí již od počátku vzniku.

Dlouholeté zkušenosti z developera udělaly významného hráče na pražském realitním trhu. Nyní stojí za kvalitními projekty a více než 1 300 prodanými byty. Mezi úspěch developerské společnosti Trigema se řadí Vědeckotechnický park v Roztokách, Park Vědy Roztoky či sportovní areál Monínec. Z bytových projektů se developer podepsal pod SMART – chytré bydlení Nové Butovice.

Projekty developera Trigema:

SMART byty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *