News

Check out market updates

TALORA Development

TALORA Development

talora_logoTalora development s.r.o. je stavební společností, která vznikla v roce 2014. Přesto, že je Talora development s.r.o. mladou společností, není na trhu žádným nováčkem. Za společností totiž stojí Ing. Pavel Bláha, který v roce 1996 založil českou stavební společnost BLÁHA s.r.o.

V začátcích se stavební společnost BLÁHA s.r.o. zabývala rekonstrukcemi a realizací pozemních a inženýrských staveb. V roce 2010 společnost rozšířila působnost o prodejnu stavebnin a půjčovnu stavebních strojů a zařízení. V roce 2012 proběhla restrukturalizace společnosti a rozšíření o další divize společně s realizací a správou vlastních developerských projektů, které byly vyčleněny do společnosti Talora development s.r.o.

Developerská společnost Talora development s.r.o. stojí na pevných základech, kterými jsou více než dvacetileté zkušenosti ve stavebnictví a vlastní dodavatel stavebních materiálů. K realizovaným projektům Talora development s.r.o. se řadí rezidenční lokalita Na Panenské II., která je součástí tří etap výstavby rodinných i rezidenčních domů v klidné lokalitě na severozápadě Prahy. Bydlení v těsné blízkosti přírodní rezervace Roztocký háj nabízí dostatek klidu a soukromí pro trávení volného času a je vhodné jak pro mladé rodiny, tak i pro rezidenty, jejichž děti se již dávno postavily na vlastní nohy.

Projekty developera TALORA Development:

Bydlení Na Panenské II

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *