News

Check out market updates

Summer Rain

Summer Rain

summer_rainDeveloperská společnost Summer Rain vznikla v roce 2007. Jejím cílem od počátku založení bylo vytvářet přátelské bydlení plné štěstí a pohodového života.

První kroky společnost zavedly v roce 2007 k nákupu 1 068 bytů. Celkem zrekonstruovala 12 panelových domů v Olomouci, které novým majitelům prodala opravené a zateplené. Poté Summer Rain přesídlila do Prahy, kde se stala součástí několika exkluzivních developerských projektů.

Společnost se dlouhodobě snaží o prosperitu a o spokojenost klientů. Přestože se Summer Rain dynamicky nerozvíjí jako jiní velcí developeři, svým pozitivním přístupem a bohatými zkušenostmi dokáže nabídnout plnohodnotný servis služeb v oblasti developmentu.

Kromě developerské činnosti hojně společnost také podporuje nadace a neziskové organizace, mezi které patří například Nadace Terezy Maxové, Heart Solution či domov pro seniory Astra Most.

Pod taktovkou Summer Rain vznikl úspěšný rezidenční projekt Art Club Lipence. Toto exkluzivní bydlení přináší komplex sedmi vil s nadčasovou architekturou, s krásnou přírodou a s nádechem luxusu. Dále developerská společnost stojí za realizací projektů, jako je Vila Anna Barrandov, Byty Preslova Smíchov nebo Byty Korunní Vinohrady.

Projekty developera Summer Rain:

Art Club Lipence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *