News

Check out market updates

STAVING Olomouc

STAVING Olomouc

staving_logoDeveloperská společnost Staving Olomouc, s.r.o. vznikla v roce 1993. V začátcích se společnost specifikovala na realizaci inženýrských sítí, postupem času s rostoucí poptávkou po bydlení se však její pole působnosti v oblasti developmentu významně rozšířilo.

Dnes se Staving Olomouc, s.r.o. zabývá inženýrským řízením, pronájmem nemovitostí a provozováním čerpacích stanic. I tak ale nadále hlavní činností společnosti je bytová výstavba. Staving Olomouc, s.r.o. nabízí komplexní zákaznický servis, mezi který patří například možnost úprav typového projektu. Dále developer neopomíná na individuální přístup k požadavkům klienta, díky čemuž si na své přijde i opravdu ta nejnáročnější klientela.
Bohaté zkušenosti na realitním trhu společnost s ručením omezeným zúročuje také v oblasti finančního a právního poradenství. Svým zákazníkům pomáhá s vyřízením hypotečních úvěrů nebo s kupními smlouvami a s převodem nemovitostí.

Staving Olomouc, s.r.o. působí v oblasti developmentu již přes 20 let. Stále se společnost snaží zlepšovat a poskytovat kvalitnější služby. Svou nabídkou reaguje na potřeby trhu, a to díky flexibilitě, kterou si společnost již od počátku svého působení, zachovává.

Významným developerským projektem, pod kterým se Staving Olomouc, s.r.o. podepsala, je například rezidenční komplex Bydlení Vestec.

Projekty developera STAVING Olomouc:

Bydlení Vestec
Velký Týnec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *