News

Check out market updates

SPGroup

SPGroup

spgroup_logoInvestiční společnost SPGroup, a.s. vznikla roku 1995. Tehdy jako holdingová společnost skupiny SPG. Hlavní činností skupiny bylo nakupovat, držet a prodávat akcie jiných společností. Dále se holding zaměřoval na správu svých dceřiných společností a zvyšování hodnoty svých aktiv.

Skupina SPG se řadí mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Působí v oblastech financí, bankovnictví, pojišťovnictví, akcií, developmentu a průmyslu.
Akciová společnost SPGroup se nyní podílí na chodu průmyslových podniků a společností, které se zabývají jak finančními, tak i nefinančními službami. Firma drží podíly ve společnostech, jejichž hlavní činností je zprostředkování prodeje nemovitostí a výstavba developerských projektů.

V čele investiční společnosti stojí inženýři Pavel Sehnal, Petr Kachlík, Jiří Staněk a Petr Pořízek. SPGRoup, a.s. se opírá o investice do tří oblastí, a to do průmyslu, do finančních a nefinančních služeb a do nemovitostí. Díky tomu se společnost také podílela jako investor na developerském projektu Bydlení Na Beránku. Novostavba je úspěšným projektem, který v sobě snoubí moderní bydlení, nadčasovou architekturu a krásné okolí s výbornou lokalitou.

Projekty developera SPGroup:

Bydlení na Beránku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *