News

Check out market updates

Sekyra Group

Sekyra Group

sekyra_group_logoAkciová společnost Sekyra Group se zabývá realitními investicemi a developmentem komerčních a rezidenčních realit. Společnost cílí jak na tuzemský, tak i zahraniční trh. Díky tomu jejími klienty a obchodními partnery jsou mezinárodní korporace, zahraniční a čeští investoři i kupující a nájemci.

Sekyra Group, a.s. se na trhu s nemovitostmi pohybuje již 18 let a řadí se mezi úspěšné developery. Za dobu své existence již získala celou řadu ocenění a stala se členy významných organizací. Společnost je tak například držitelem ceny Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí a ceny za Stavbu roku 2009. Dále také získala 3. místo v prestižní soutěži Best of Realty.

Realitní skupina se zaměřuje převážně na investice do budov a pozemků, které nabízí nové příležitosti a dostatečný rozvoj. Z dílny developerské společnosti vzešly projekty, jako jsou Zahrady Opatov, Dolní Počernice či Tandem Modřany.

V čele společnosti stojí předseda představenstva Luděk Sekyra, ředitel pro development Leoš Anderle a finanční ředitel Ondřej Valenta. Díky mnoholetým zkušenost společnost prosperuje a vyvíjí se novými směry. Od roku 2004 je realitní skupina členem Asociace pro podporu projektů partnerství veřejného a soukromého sektoru v České republice. Akciová společnost se také stala spoluzakladatelem neziskové organizace České rady pro šetrné budovy.

Projekty developera Sekyra Group:

Praha:
BelariePark II
Pozemky Počernice
V Čeňku
Dolní Počernice II
Obytný soubor Čakovice
Smíchov City
Žižkov City
Dejvice Center
Opatov Park II

Karlovy Vary:
Nové Tuhnice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *