News

Check out market updates

Satpo

Satpo

satpo_logoDeveloperská společnost SATPO byla založena roku 1994. Za dlouhou dobu její existence se vyprofilovala na výstavbu luxusních rezidenčních nemovitostí. Její specializací jsou kvalitní novostavby situované převážně v Praze a v Karlových Varech.

O prosperitě developera SATPO svědčí nejen dlouholetá tradice, ale také významná ocenění. Ty společnost získala v soutěžích Best of Realty a Realitní projekt roku. Mezi nejúspěšnější developerské projekty patří Rezidence Sacre Coeur 2, Vitality Rezidence či rezidenční bydlení Královská Vyhlídka.

Společnost SATPO nabízí komplexní služby spojené s prodejem realit. V oblastech developmentu nabízí nejen výstavbu a prodej nemovitostí, ale zároveň také pronájem bytů a nebytových prostor, výkup bytů, vil a pozemků či odborné poradenství týkající se investic, financování a právních služeb. Díky spolupráci s ověřenými partnery a aktivnímu členství v několika odborných sdruženích a organizací je kvalita služeb samozřejmostí.

Developerská společnost SATPO klade velký důraz na spokojenost klientů. Díky svému profesionálnímu jednání získává důvěru jak u konečných zákazníků, tak i u obchodních partnerů. Komplexnost nabízených služeb je pro developera na realitním trhu velkou výhodou.

Projekty developera Satpo:

Sacre Coeur 2
Vitality Rezidence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *