News

Check out market updates

Reloca Develop

Reloca Develop

reloca_logoRELOCA develop je součástí holdingu RELOCA Reality. Společnost se na trhu s nemovitostmi pohybuje již 15 let. Díky svým dlouholetým zkušenostem se v oblasti developmentu pyšní celou řadou úspěchů. Dále pod správu RELOCA Reality spadá RELOCA luxury, RELOCA správa nájmů a RELOCA commerce.

V rámci komplexních služeb holding nabízí prodej a pronájem nemovitostí či odborné poradenství, a to ať už se týká právního servisu, výhodného financování nebo profesionálního posouzení stavu nemovitostí. V neposlední řadě se RELOCA zabývá také výkupem a výměnou nemovitostí. Krom bytů, domů a komerčních objektů lze vykoupit i pozemky. Spolupráce se spolehlivými a ověřenými partnery zaručuje vždy hladký průběh procesu. Zajištění nejen odhadce, daňového přiznání či stěhování je v rámci kompletního servisu zdarma. Hlavní doménou společnosti je kvalita, odbornost a flexibilita.

Velmi úspěšným developerským projektem, který je z dílny společnosti RELOCA develop, je Bydlení Vidoule. Rezidenční projekt nabízí dvě novostavby s 50 novými byty. Moderní bydlení na Praze 5 se snoubí s klidným prostředním, krásným výhledem a rozlehlým lesoparkem.

Projekty developera Reloce Develop:

Bydlení Vidoule

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *