News

Check out market updates

REFLECTA Development

REFLECTA Development

reflecta_development_logoREFLECTA Development, a.s. působí v roli developera od roku 2007. Zpočátku se společnost zaměřovala pouze na výstavbu a management nákupních center, postupem času své pole působnosti rozšířila i na realizaci rezidenčních projektů a administrativních objektů.

Kromě developmentu se společnost zabývá také investováním do nemovitostí a jejich zhodnocováním. Do širokého portfolia realit patří převážně nemovitosti, které se nachází v lukrativní části centra Prahy.

I přestože REFLECTA Development, a.s. se neřadí mezi největší developerské společnosti, vyniká svým nasazením, odborností a pružností. Spokojení klienti a partneři jsou pro společnost dlouhodobým cílem.

Úspěšným rezidenčním projektem REFLECTA Development, a.s. jsou Vily Chuchle, které nabízí kvalitní a moderní bydlení v atraktivní lokalitě s krásnou přírodou na dosah ruky. Dále se developerská společnost podílela na realizaci Nákupního centra Géčko České Budějovice a Liberec nebo na multifunkčním projektu Nový Opatov.

Projekty developera Reflecta Development:

Vily Chuchle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *