News

Check out market updates

Real-Treuhand Reality & Development

Real-Treuhand Reality & Development

real_treuhand_logoSpolečnost Real-Treuhand Reality s.r.o. je jednou z jedenácti specializovaných firem, která je součástí holdingu Real-Treuhand Management GmbH. Realitní společnost je zároveň dceřinou společností Raiffeisenlandesbank Oberösterreich.

Na českém realitním trhu působí Real-Treuhand Reality s.r.o. již od roku 1992. Za tuto dobu se společnost podílela na výstavbě jak menších řadových domů, tak i velké městské čtvrti. Hlavním cílem všech zrealizovaných projektů je, aby svým majitelům zaručily dobrou investici, dlouhodobou hodnotu, nízké provozní náklady a bezproblémovou údržbu. Právě proto je při stavbě kladen velký důraz na kvalitu materiálu a vybavení. Zároveň ale developerská společnost neopomíná ani na individualitu a možnost dispozičních úprav.

Mezi hlavní činnosti Real-Treuhand Reality s.r.o. patří zprostředkování obchodu s nemovitostmi, development a investice, stavební a projektový management a oceňování nemovitostí, s čímž souvisí i posuzování investičních záměrů.

Úspěšnými developerskými projekty, které vznikaly pod záštitou společnosti, jsou .142 Radlická a Zátiší Hodkovičky. Oba projekty nabízí moderní bydlení v novostavbách.

Projekty developera Real-Treuhand:

142 Radlická
Zátiší Hodkovičky
Na Korábě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *