News

Check out market updates

Real Development

Real Development

real_development_logoREAL DEVELOPMENT, a.s. je akciovou společností, jejíž vznik se datuje od roku 1996. I přestože zpočátku se společnost věnovala pouze rekonstrukci domů, dnes již stabilně působí na realitním trhu. Její hlavní činností se tak stal prodej bytových jednotek a nebytových objektů.

Od roku 2001 se developerská firma zaměřuje především na prodej nových bytů, s čímž souvisí i zajištění komplexních služeb v podobě financování, klientského servisu a právního poradenství. Kromě prodeje se REAL DEVELOPMENT, a.s. zabývá i pronájmem bytů a odborným poradenstvím týkající se realitního trhu.

V rámci financování nabízí společnost také vyřízení hypoték a bankovní garanci, a to díky smluvním partnerům a dlouhodobé spolupráci s nimi. Do klientského servisu dále spadá vyřízení slev u různých dodavatelů a možnost zajištění změn bytu, co se vybavení a dispozic týká.
Úspěšnými developerskými projekty společnosti REAL DEVELOPMENT, a.s. jsou například Hodkovičky Green, Viladomy Zbuzany či Liberty Building.

Projekty developera Real Development:

Hodkovičky Green
Rezidence Baranka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *