News

Check out market updates

PSJ INVEST

PSJ INVEST

psj_logoSpolečnost PSJ INVEST, a.s. se pyšní dlouholetou tradicí v oblasti developmentu. Na českém trhu realit se pohybuje již od roku 1995. Za tuto dobu společnost stála u realizace celé řady velmi úspěšných developerských projektů, za které také byla náležitě oceněna.

PSJ INVEST, a.s. klade velký důraz na prestiž svého jména a budování důvěry jak u klientů, tak i u obchodních partnerů. Jejím cílem je stálé zvyšování prosperity na trhu bytových a nebytových objektů. Vždy se snaží maximálně vystihnout a především naplnit požadavky klientů. Profesionalita, serióznost a jistota jsou základními principy, kterými se společnost řídí.

Developerská firma nabízí komplexní služby týkající se samotné realizace výstavby projektu, získávání zdrojů k financování, obstarávání pozemků či koordinace práce a projektové přípravy. Kromě České republiky působí společnost i v zahraničí. Nově do svého portfolia služeb zahrnuje také strategické a finanční akvizice.

Mezi úspěšné developerské projekty, za kterými PSJ INVEST, a.s. stojí, patří komerční projekt Main Point Karlín a rezidence V TOWER, Prague. Luxusní rezidenční bydlení nabízí 130 bytů v jednom třiceti nadpodlažním domě. Novostavba vyniká svou jedinečnou architekturou, exkluzivní adresou a nadstandardními službami a vybavením domu.

Projekty developera PSJ INVEST:

V Tower, Prague
Main Point Karlín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *