News

Check out market updates

Property Solutions

Property Solutions

property_solutionsSpolečnost Property Solutions se pohybuje v oblasti nemovitostí od roku 2006. Na realitním trhu hledá investiční příležitosti vhodné pro své klienty. Prestiž si zakládá na dlouhodobě prosperujících projektech.

Projekty, jež jsou součástí portfolia developera, se pyšní vysokou návratností pro investory. Současným velmi úspěšným rezidenčním projektem je například Jubileum HOUSE. Moderní novostavba přináší luxusní bydlení na prestižní pražské adrese v těsné blízkosti centra. Celkem rezidence nabízí 106 bytů, 400 m2 maloobchodních prostorů a 850 m2 kancelářských prostorů. Developer se podílel také na realizaci Nákupního centra Palladium a kancelářské budovy Praha City Center.

Property Solutions krom hledání investičních příležitostí, klade velký důraz na správu nemovitostí a dohlížení na realizaci výstavby. Samotný proces stavby je kontrolován až do nejmenších detailů.

Společnost se snaží především o koncept trvale udržitelné hodnoty. Mimo správu vlastních projektů není pro Property Solutions problém převzít již hotový či rozpracovaný projekt od třetí strany a stát se tak novým dočasným správcem. Díky zkušenému týmu je spolehlivost, důvěryhodnost a odhodlání samozřejmostí při všech poskytovaných službách.

Projekty developera Property Solutions:

Jubileum House

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *