News

Check out market updates

Preco Group

Preco Group

preco_logoVznik PRECO GROUP, spol. s r.o. se datuje od roku 2008. Společnost se zabývá výstavbou a prodejem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Kromě České republiky působí také na realitním trhu v Německu, především v regionu Bavorsko. Dle přání klientů se velmi dobře orientuje i v Rusku, kde pro své zákazníky vyhledává partnery ke spolupráci.

Mezi hlavní služby, které PRECO GROUP, spol. s r.o. nabízí, se řadí správa developerských projektů, posouzení stavu projektů a technický dozor. Konkrétně součástí portfolia služeb je nákup a prodej nemovitostí, příprava stavebních konceptů, desgin a projektování staveb, pomoc při hledání finančních příležitostí, stavby na klíč a kompletní správa nemovitostí.

Hlavním smyslem společnosti je vdechovat realitám nový život a zvyšovat jejich rentabilitu. Zároveň chce PRECO GROUP, spol. s r.o. vždy stát za novostavbami, které poskytnou vysokou kvalitu a dostatečný komfort svým majitelům. Proto developer klade velký důraz na pečlivý výběr projektů. Nemovitost je důležitou investicí, a tak spolupráce s partnerskými bankami je samozřejmostí. Díky nim lze zajistit výhodnější financování projektů. Zároveň PRECO GROUP, spol. s r.o. neopomíná na transparentnost investičních a stavebních projektů.

Mezi velmi úspěšný developerský projekt společnosti patří Rezidence Štítného, která nabízí luxusní bydlení na Žižkově.

Projekty developera Preco Group:

Rezidence Štítného

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *