News

Check out market updates

Pražská správa nemovitostí

Pražská správa nemovitostí

psn_logoSpolečnost PSN není na českém trhu nemovitostí žádným nováčkem. V realitách se pohybuje již od roku 1991. Mezi její hlavní činnosti patří prodej a pronájem nemovitostí, a to výhradně jejích vlastních. Nabízí jak bytové jednotky, tak i komerční prostory v Praze, v Kladně, v Pardubicích, v Hradci Králové a ve Slaném.

Společnost je vždy přímým majitelem nemovitostí, a proto zaručuje svým klientům kvalitní kompletní servis. Byty od developerské společnosti lze koupit i pronajmout ve stávajícím stavu nebo zrekonstruované. Současnými úspěšnými rezidenčními projekty společnosti jsou Little Monastery, Rezidence U Bojovníka a Club Ocean. Rezidence U bojovníka je zrekonstruovaným činžovním domem, stejně jako bytový komplex Little Monastery. Club Ocean je novostavbou nabízející moderní rodinné bydlení.

Jedním z produktů PSN je také prodej již pronajatých bytů, které zaručují bezstarostné investování financí. Řádně platící nájemce je samozřejmostí, a tak koupě pronajatého bytu přinese nejen bezpečné uložení peněz, ale také pravidelný měsíční příjem.

Na českém realitním trhu společnost stále posiluje svou pozici a zvyšuje důvěryhodnost díky prestižním oceněním. V roce 2015 Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. získala cenu AAA CZECH Stability Award. Mezi oceněné projekty PSN patří například Rezidence EXPO, developerský projekt Viladomy Azalková, nástavba Přeštická a rozšíření centra Grand.

Projekty developera PSN:

Club Ocean
Dejvice House
Rezidence Garden House
Rezidence U Dvou Sov
Rezidence U sv. Václava
Dům U Galerie
Little Monastery
Maison Blanche
Rezidence U Bojovníka
Rezidence Vinohrad – vyprodáno
Byty Vrchlického – vyprodáno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *