News

Check out market updates

Prague prime homes

Prague prime homes

Prague_prime_homes_logoSpolečnost Prague Prime Homes Management s.r.o. se zabývá správou investic a správou nemovitostí. Úspěšně se pohybuje na developerském trhu od roku 2013. Společnost umožňuje investovat do nemovitostí různými způsoby, a to například v podobě akvizice bytu určeného k nájemním účelům.

Prague Prime Homes Management s.r.o. nabízí možnost stát se spoluvlastníkem zmodernizovaného činžovního domu na exkluzivní pražské adrese. Mezi její úspěšné projekty se řadí rekonstrukce bytového domu Pecháčkova 3, Ovenecká 33, V Kolkovně NO. 5, Tusarova a Elišky Krásnohorské. Všechny zmiňované rezidence přináší moderní bydlení s nadstandardní kvalitou vybavení a atraktivní komerční prostory. Také ty jsou vhodnou investiční příležitostí.

V rámci outsourcingu služeb společnost spolupracuje s ověřenými právními a finančními poradci a s realitními kancelářemi, které mají na starost prodej bytů a nebytových objektů po dokončené realizaci projektu. Se všemi partnery management již dlouhodobě spolupracuje, a tak o kvalitu poskytovaných služeb je perfektně postaráno.

Za Prague Prime Homes Management s.r.o. stojí Nadine Gilles a Bosko Tripalo. Díky jejich mnohaletým zkušenostem z oblastí nemovitostí a financování, jsou dnes specialisty na realitní a investiční trh především ve střední Evropě.

Projekty developera Prague prime homes:

Ovenecká No. 33
Pecháčkova No. 3
Janáčkovo nábřeží 39

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *