News

Check out market updates

Pierwood Capital

Pierwood Capital

pierwood_logoSpolečnost Pierwood Capital působí od roku 2000 na developerském i investorském trhu. Pravidelně se účastní úspěšných developerských projektů. Díky mnohaletým zkušenostem manažerského týmu složeného z Franka Nourse, z Martina Valáška a Radka Špicara se společnost perfektně orientuje jak na českém, tak i středoevropském trhu.

Pierwood Capital se zabývá bytovou výstavbou a správou majetku. Jejím cílem je také vyhledávat, získávat a řídit investice, které směřují do nemovitostí především na českém trhu.

Rozsáhlá síť kontaktů v podobě obchodních partnerů, bank, daňových poradců, developerů a právních poradců společnosti Pierwood Capital pomáhá dosahovat potřebných cílů v oblasti týkající se investic, a to ať už do nemovitostí nižší, střední či vyšší třídy.

Velmi úspěšným projektem společnosti je rezidenční projekt Viladům Dalejský Potok. Třípatrový bytový dům nabízí luxusní bydlení s dostatkem prostoru a soukromí. Šest bytů se soukromou zahradou se může stát novým domovem jen pro několik málo rezidentů. A právě exkluzivita dává celému projektu na jedinečnosti a luxusu.

Projekty developera Pierwood Capital:

Viladům Dalejský potok

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *