News

Check out market updates

Penta Investments

Penta Investments

penta_logoEvropskou investiční skupinu Penta založili českoslovenští vlastníci v roce 1994. Penta Investments se zaměřuje na investice do podniků v oblastech zdravotnictví, finančních služeb, maloobchodu, výroby a také v developerském segmentu. Do skupiny Penta patří desítky společností, které zaměstnávají více než 35 tisíc zaměstnanců. Společnost má trvalé zastoupení v Praze, Bratislavě, Varšavě, Mnichově, Limassolu či v Amsterdamu.

Developerská část skupiny Penta působí na českém, slovenském a polském trhu. Penta Real Estate se zaměřuje především na výstavbu bytových rezidencí, administrativních budov, komerčních nemovitostí a na přípravu nových pozemků. Zároveň společnost investuje do již existujících projektů.

Developerská společnost Penta je charakteristická nadstandardní kvalitou všech realizovaných projektů. Společnost svým klientům nabízí maximální komfort a vysokou užitnou hodnotu. Veškeré projekty navíc města obohacují světovou architekturou se silnými vazbami na životní prostředí.

Mezi úspěšné projekty se řadí bytové rezidence Waltrovka, Nová Terasa či Rezidence Pri mýte. Z administrativních projektů dominují Florentinum, Waltrovka – Aviatica, Digital Park a mnoho dalších moderních nemovitostí.

Projekty developera Penta Investments:

Rezidence Waltrovka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *