News

Check out market updates

Palmer Capital

Palmer Capital

palmer_capital_logoInvestiční společnost Palmer Capital působí v České republice od roku 2012. Palmer Capital se zabývá správou investic, rizikových fondů a nemovitostí včetně investic do developerských projektů. Česká divize Palmer Capital Czech Republic s.r.o. patří pod mateřský holding Palmer Capital Partners Ltd., který vlastní přes 250 nemovitostí po celém světě.

V České republice se společnost zaměřuje na investice do obchodních center, administrativních komplexů i rezidenčních nemovitostí. Celkový součet českého portfolia převyšuje 90 samostatných nemovitostí s pronajímatelnou plochou přesahující 1,2 milionu m2. Komerční i rezidenční plochy nemovitostí Palmer Capital využívá více než 1 800 nájemců.

K vyhlášeným rezidenčním projektům, na kterých se Palmer Capital aktivně podílí, patří bytové rezidence Drahobejlova a bydlení Úvaly. Obě bytové rezidence disponují více než sto moderními byty, které jsou vhodné pro všechny věkové generace. V oblasti rezidenčních nemovitostí je Palmer Capital zárukou kvalitního bydlení s velmi vysokými standardy.

Projekty developera Palmer Capital:

Bydlení Úvaly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *