News

Check out market updates

P.H.A.

P.H.A.

pha_logoZa vznikem P.H.A. akciové společnosti stojí Ing. Arch. Ondřej Gattermayer. Ten se v roce 2002 rozhodl založit developerskou společnost, která se zároveň stala sesterskou firmou Atelieru P.H.A. Cílem developerské společnosti P.H.A., a.s. je realizovat vlastní investiční projekty týkající se oblasti bytové výstavby.

Díky dceřiným a sesterským společnostem se všechny projekty developera pyšní vysokým standardem kvality stavebních prací, transparentním vedením projektu a proklientským přístupem. O projekční část, požadavky a přání klientů se stará Atelier P.H.A. a samotná realizace stavby je na Atelieru P.H.A., s.r.o.

Developerská společnost se tak za pomoci Atelieru P.H.A. dočkala také několika ocenění. V roce 2008 získala 3. místo ve veřejné soutěži firmy Baumit Fasáda roku, o dva roky později byla oceněna 1. místem. Dále společnost sklidila úspěchy v soutěži Realitní projekt roku 2011, ze které si odnesla Cenu odborné poroty, Cenu architektů a Cenu veřejnosti. O dva roky později v roce 2013 v téže soutěži získala Cenu odborné poroty a Cenu veřejnosti.

Mezi zrealizované developerské projekty společnosti P.H.A., a.s. patří například Rezidence Vilová, Rezidence Zengrova, Dům na Homolce, Rezidence Na Snatince, Štěrboholské terasy, Vilapark za Klánovickým lesem a Bytový dům Pod Kapličkou.

Projekty developera P.H.A.:

Rezidence Vilová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *