News

Check out market updates

ORCO Property Group

orco_logoSpolečnost Orco Property Group působí na českém trhu od roku 1991. Zabývá se investiční oblastí, developmentem a zároveň je také správcem nemovitostí v oblasti realit a hotelnictví. Působí nejen ve střední Evropě, zejména tedy v České republice, v Maďarsku, Slovensku či Německu, ale také v Chorvatsku a Rusku, a v současné době její majetek činí 2 miliardy euro. Zaměřuje se především na výstavbu luxusních developerských projektů.

Díky této developerské společnosti vzniklo v České republice mnoho velmi úspěšných projektů, které se nachází v lukrativních lokalitách Prahy. Například se jedná o luxusní Rezidenci Mostecká 21, tento unikátní projekt je zrealizován v samotném historickém centru hlavního města na Malé Straně. Mezi další developerské projekty patří rodinné domy Benice, Vily Nebušice nebo také unikátní projekt V Mezihoří, který je situován v oblíbené pražské lokalitě Palmovka.

Do portfolia společnosti Orco Property Group spadá i luxusní hotelová síť MaMaison Hotels & Residences. Uznávaná developerská společnost se vyznačuje zmiňovaným luxusem, který se odráží nejen v kvalitě zpracování daných projektů, v použitých materiálech a v nadstandardním vybavení, ale také ve výběru lokalit. Ty jsou vždy vybírány s důrazem na jejich lukrativnost.

Aktuální projekty ORCO

Rezidence Mostecká 21
Domy Benice
V mezihoří