News

Check out market updates

Omikron Group

Omikron Group

omikron_logoDeveloperská společnost Omikron Group a.s. vznikla v roce 1994. Za více než dvacetileté působení na českém trhu se společnost zařadila mezi přední české developery. Omikron Group se zaměřuje na developerskou a investiční činnost v oblastech výstavby bytových rezidencí a komerčních i administrativních nemovitostí.

Akciová společnost se dále zabývá pronájmem a prodejem komerčních i rezidenčních nemovitostí a pozemků. Ve výstavbě je prioritou společnosti projektovat a realizovat především energetický úsporné a k životnímu prostřední šetrné stavby. Společnost se řadí k odborným a specializovaným dodavatelům energeticky úsporných řešení. A to jak v rámci nové výstavby, tak i při realizaci rekonstrukcí. O plnění přísných legislativních norem svědčí také registrace společnosti Omikron Group a.s. u Státního fondu životního prostředí ČR v programu Zelená úsporám.

Od dob svého vzniku developerská společnost vystavěla desítky nemovitostí v České republice i v zahraničí. K úspěšně realizovaným projektům patří například Staromodřanská Rezidence, rodinné domy v Průhonicích, výrobní a skladové prostory Nupaky, dětský zábavní park Žirafa v Čestlicích nebo obchodní park v Pardubicích a mnoho dalších staveb.

Projekty developera Omikron Group:

Staromodřanská Rezidence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *