Zámecké Zahrady

Rodinné domy Cena od: 2 545 800 Kč - Domy, Luxusní
807 - 1 971 m2Vytisknout Praha západ - Vysoký Újezd

Zámecké Zahrady

Developerský projekt Zámecké zahrady je ojedinělým projektem, který vám zaručí bydlení jako na venkově. Na projektu se podílela i přední architektka Barbora Škorpilová a architekti ze studia Ian Bryan Architects a Michal Žáček z Atelier 2, díky nim je projekt Zámecké zahrady opravdu designově ojedinělým. Vybírat můžete pro vaše bydlení z mnoha tipů vil, které odpovídají moderním trendům architektury. Zajištěno je tak pohodlné bydlení s nízkými energetickými náklady. Při výstavbě domů bylo dbáno na harmonii tak, aby nic nenarušovalo celek venkovského prostředí a zároveň aby byly uspokojeny přání a požadavky každého klienta.

Lokalita

Projekt Zámecké zahrady je vystavěn v obci Velký Újezd nedaleko hlavního města Prahy. Dbáno bylo především na ekologii, proto po této stránce se jedná o lokalitu zcela dokonalou. V okolí je vysázeno 1 600 stromů, vybudována čistička vody a nová kanalizace, odstraněna skládka a připraveno několik odpočinkových zón v centrálním parku. Plánovaná je také revitalizace zámeckého parku. Tato atraktivní lokalita splňuje vše potřebné pro moderní bydlení, a to především díky blízkosti Prahy, a zároveň se jedná o unikátní prostředí plné zeleně připomínající spíše venkov. Samozřejmostí je však mateřská a základní škola, pošta a menší obchod, to vše se spolu s radnicí nachází přímo v obci.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Podolské Schody
Novinka

Podolské Schody

Developerský projekt Podolské schody nabízí luxusní bydlení s… Více

3 640 000 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »