Zahrada Sylván

Novinka Cena od: NA - Byty
43,2 – 133,5 m2Vytisknout Plzeň

Zahrada Sylván

Využijte jedinečné příležitosti a investujte peníze do developerského projektu Zahrada Sylván. Ten se nachází ve své čtvrté etapě, která byla dokončena v roce 2009. Moderní bytové komplexy o několika podlažích, v nichž se ukrývají bytové jednotky moderního a architektonicky zajímavého návrhu. Nemovitosti s dispozicemi 1+kk až 4+kk jsou uzpůsobeny pro svobodné páry, ale také rodiny s dětmi.

Okouzlit vás může především jednoduchá architektura, k níž se váží dostatečné velké venkovní plochy v podobě balkonů, teras a předzahrádek. Vedle klasických garáží je umožněno venkovní parkovací stání. Dokonalé prolínání vnějších barev se promítá i do vnitřního interiéru, jenž podléhá vyššímu standardu. Zahrada Sylván, to je nadčasový koncept s originálními prvky.

Lokalita

Nastěhujte se na severozápadní okraj města Plzeň směrem ke Karlovým Varům. Právě tam naleznete ideální zázemí pro své budoucí žití, o nějž se mimo jiné postará i jižní svah Sylvánského vrchu. Oblast plná zeleně, která je jako stvořená pro realizaci nejrůznějších volnočasových aktivit a relaxaci. Vše potřebné máte navíc na dosah ruky.

Je tu přírodní divadlo, zoologická zahrada, obchodní domy a supermarkety, školy, školky, banky, pošta, restaurace, kavárny a libovolné spolky. K tomu všemu se dopravíte za pomoci vlastního automobilu nebo díky městské hromadné dopravy, ať už je to autobus či trolejbus. V centru Plzně se octnete zhruba za pět minut.

 

Více informací o projektu:

 • Adresa: Plzeň
 • Cena od - do: 22 575 Kč/m2 – 24 465 Kč/m2
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 43,2 – 133,47 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »