Vyhlídka Hladnovská

Vyprodáno Cena od: NA - Byty
31 – 150 m2Vytisknout Ostrava

Vyhlídka Hladnovská

Vyhlídka Hladnovská, to je originální název zajímavého rezidenčního projektu, který má podobu moderně vyhlížejícího několikapodlažního domu. Bydlení s působivou architekturou a dobře sladěnou barevností fasády. K dispozici je 24 bytů, k nimž náleží především balkony. Při výstavbě byly aplikovány kvalitní materiály a novodobé technologické postupy.
Kromě bytových jednotek získáte také podzemní parkovací stání. Nedílnou součástí projektu Vyhlídka Hladnovská je profesionální zabezpečení, jež přidává na celkové spokojenosti rezidentů. Ti ocení předkládaný nadstandard v podobě značkového vybavení a patřičného rozložení vnitřních podlahových ploch.

Lokalita

Slezská Ostrava je oblíbenou a stále se rozvíjející sférou tohoto moravskoslezského města. Lidé toto místo volí kvůli snadno dosažitelným službám nejrůznějšího typu. Od školy a školek, přes lékaře, lékárny, obchodní domy, kulturní a sportovní zařízení, až po restaurace, zábavní centra a služby veřejného charakteru.
Velice příjemnou záležitostí jsou snadno dostupné zelené plochy. Přírodou poseté oblasti, kde se lze věnovat odpočinku, procházkám nebo pohybovým aktivitám. Do centra Ostravy dorazíte s pomocí vlastního automobilu za 5 minut. Jen 50 m od bytového komplexu se nachází zastávka MHD. I z globálního hlediska lze toto města považovat za strategicky dobře situované. Vydat se odtud můžete všemi hlavními tahy – Praha, Vídeň, Brno.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Slezská Ostrava
 • Cena od - do: Vyprodáno
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 31 – 150 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »