Viviena

Novinka Cena od: 2 240 000 Kč - Byty
35,7 – 60 m2Vytisknout Brno - střed

Viviena

Developerský projekt Viviena je tvořen jedním osmipodlažním bytovým domem. Jeho dominantou je esteticky nenáročná architektura a kvalitní stavební materiály. Podzemní část je vyhrazena parkovacímu stání a sklepním kójím, přízemí má podobu nebytových prostor, další dvě podlaží jsou určena pro ordinace lékařů a od čtvrtého patra výše se nachází bytové jednotky.
Těch je celkem 29, včetně nadstandardního bytu s terasami v osmém podlaží. Jde o moderní bytové zázemí se samostatným a bezbariérovým vstupem, které si oblíbíte pro jeho nápaditost a praktické dispoziční členění. Vyšší standard vybavení a nízké provozní náklady v kombinaci s energetickou třídou B jsou toho jednoznačným důkazem. Zkrátka obydlí, jak se patří.

Lokalita

Ulice Vídeňská nedaleko středu města Brna. Přesně tam se nachází developerský projekt Viviena, jehož dominantou je velice snadná dopravní dostupnost kamkoliv. Vliv na to má nejenom hlavní silniční tah na Vídeň, ale také bohatá městská doprava. Z významných objektů v okolí lze jmenovat například kostel sv. Leopolda nebo klášter Milosrdných bratří.
Situování do značné míry vypovídá o vynikající občanské vybavenosti. Chybět vám proto nebudou školy a školky, obchody, lékárny, pošta, zdravotnická zařízení, restaurace, veřejné instituce a mnohé další. Kousek to máte například k obchodnímu domu Olympie, na hrad Veveří či k nedaleké cyklostezce vedoucí podél řeky Svratky.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Vídeňská, Brno - střed
 • Cena od - do: 2 240 000 Kč – 3 490 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 3+kk
 • Plocha od - do: 35,7 – 60 m2
 • Developer: Liking Invest, s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »