Vitkovia Residence

Oblíbené Cena od: 2 600 000 Kč - Byty, Luxusní
45 - 136 m2Vytisknout Praha 3

Vitkovia Residence

Bytový projekt Vitkovia Residence lze označit za luxusní stavební dílo. Napovídá tomu jak samotný vzhled, tak použití moderních materiálů a esteticky nadčasových doplňků. Součástí projektu jsou dva domy. Jeden osmipodlažní umístěný mezi postaršími činžovními objekty. Ve dvoře se pak nachází další třípodlažní budova. Dohromady jde o 17 bytových jednotek. Vitkovia Residence, to je zelené atrium propojující obě nemovitosti, 28 podzemních garážových stání a několik balkonů a větších teras u bytů ve vyšších patrech. Ty přináší praktické uspořádání 1+1 až 4+1, které vám díky blízkému parku Vítkov nabídne zajímavý výhled. Spodní část osmipodlažního domu disponuje komerčními prostory.

Lokalita

Praha 3 – Žižkov, konkrétně ulice Koněvova. Přesně v těchto místech je situován developerský projekt Vitkovia Residence, jež se pyšní bezproblémovou dopravní dostupností. Tu zajišťuje několik zastávek městské hromadné dopravy, včetně blízké stanice metra Florenc. Poklidné místo vám přináší velkou možnost relaxace v podobě ojedinělých pamětihodností a zelených ploch. Jmenovat lze kupříkladu Park Židovské pece a park Vrch Vítkov. Z pohledu pohybových aktivit využijete rekreační areál Pražačka nebo sportovní klub Žižkov Praha Na své si přijdete také v rámci běžných služeb, jako jsou školská zařízení, obchody, restaurace a mnohé další. Pražský Žižkov si vás podmaní svou pestrostí a všestranností.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Koněvova, 130 00 Praha 3 - Žižkov
 • Ceny od-do: 2 600 000 Kč - 6 140 000 Kč
 • Dispozice: 1+1 - 4+1
 • Plocha od-do: 44,7 - 136 m2
 • Developer: ARCHIKÓD a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »