Vítězná residents

Oblíbené Cena od: NA - Byty
43 – 131 m2Vytisknout Ostrava

Vítězná residents

Vítězná residents, to je osobitý název bytového domu vyjímajícího se v lukrativní lokalitě Komenského sady. Pětipodlažní bytový dům, jehož součástí jsou především velkometrážní byty velikosti 43 – 131 m2. Celkem vzniklo 24 jednotek, které jsou navrženy s přihlédnutím k maximálnímu využití každého volného místa.
Dispoziční uspořádání 2+kk – 4+kk je otevřeno skutečně všem. Opomíjeno není například na ty, jež dávají přednost krásnému výhledu a velkým venkovním prostorám. V tomto případě jde o páté patro, kde ty největší terasy mají plochu až 114 m2. Ostatní byty mají lodžie. Interiéry pojí vedle praktičnosti také vysoká elegance a vyšší standard vnitřního vybavení.

Lokalita

Ostrava, konkrétně Komenského sady. To je vyhledávaná a prestižní lokalita, kde se vám dostane spousty zeleně v okolí. Zázemí pro rodiny s dětmi i svobodné páry, jimž se hodí nedaleké sportovní a kulturní spolky. K dispozici jsou samozřejmě obvyklé služby, jako školy, školky, restaurace, kavárny, pošta, banky, nákupní domy a mnohé další. Zapomínat nesmíme ani na ZOO.
A pokud vás prostředí Komenského sadů jakkoliv omrzí, stačí sednout na autobusovou linku a vyrazit do jiných částí města. V tomto případě je pomýšleno skutečně na vše.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Ostrava – Komenského sady
 • Dispozice: 2+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 43 – 131 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »