Vily Týneček

Oblíbené Cena od: NA - Byty

Vily Týneček

Projekt Vily Týneček, to je bydlení v moderních a nápaditě řešených vilách s praktickým situováním na jižní stranu. Funkcionalistická architektura, jednoduchost, propracovanost, prvotřídní stavební materiály, novodobé technologické postupy a vyšší standard vybavení. To vše ve spojení s prosvětlenými a prakticky rozloženými interiéry.
Prezentovány jsou tři typy viladomů, které se snaží skloubit čisté životní prostředí s prostorností, geometrickou pravidelností a celkovým komfortem. Vily Týneček podléhají vysokým nárokům mnohých rezidentů, jež od svého rodinného bydlení očekávají něco více, než jenom klasické bytové zázemí.

Lokalita

Co si přát více, než bydlení v poklidné rezidenční čtvrti, kde naleznete hodně soukromí, a to především na vlastních a vhodně situovaných zahradách. Je to Olomouc, konkrétně městská část Týneček, kde jsou situovány vily prvotřídního vzhledu. V jejich okolí získáte dostatek zelených ploch pro relaxaci a spoustu pohybových aktivit.
Za občanskou vybaveností libovolného typu se lze vydat například do centra města, kam dojedete automobilem za 5 minut jízdy. Popřípadě můžete zvolit nedalekou autobusovou zastávku vzdálenou jen 300 m od viladomů. Z hlediska služeb jsou to nabízeny ty školské, lékařské, veřejné, sportovní, kulturní, zábavní a mnohé další. Zkrátka nadstandardní zázemí se vším všudy.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Olomouc- Týneček
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »