Villa Doria

Novinka Cena od: 4 485 600 Kč - Byty, Po rekonstrukci
50 – 125 m2Vytisknout Praha 8

Villa Doria

Villa Doria je zrekonstruovaným pětipodlažním bytovým domem, který vyniká svou nevšední architekturou. Moderní bytové jednotky jsou situovány jak ve dvou podzemních podlažích, tak i ve třech nadzemních podlažích. Druhé i první podzemní podlaží v sobě ukrývá sklepy a krásné byty s prostornými terasami. První nadzemní podlaží je zároveň vstupním podlažím a i to nabízí prostorné byty různých dispozic. Součástí druhého a třetího nadzemního podlaží jsou luxusní mezonetové byty a podkroví. Celkem se v rezidenci nachází 9 bytových jednotek, z toho tři jsou s terasou a s přístupem na zahradu a dvě jsou v nabídce v podobě mezonetových bytů. Dispozice jednotek od 2+kk až po 4+kk představuje obytnou plochu od 50 m2 do 125 m2.

Lokalita

Zmodernizovaná rezidence Villa Doria se nachází na Praze 8 v oblíbené lokalitě Libeň. Ta svým obyvatelům nabízí dostatek zázemí pro sport, kulturu i zábavu. Samozřejmostí je také výborná občanská vybavenost v podobě veřejných služeb, jako jsou mateřské a základní školy, nemocnice, lékárna, knihovna, pošta či banky. Dále je v blízkosti domu obchod Albert, koupaliště, fitness centrum, bowling a inline stezka, která vede do zoologické zahrady. Díky městské hromadné dopravě se do centra metropole dostanete do 20 minut. Lokalita disponuje jak tramvajovými a autobusovými linkami, tak i linkou metra C. Automobilem snadno najedete na hlavní magistrálu Libereckou.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Pomezní 1366/4, Libeň, Praha 8, 182 00
 • Cena od - do: 4 485 600 Kč – 11 208 705 Kč
 • Dispozice: 2+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 50 – 125 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: CASA Holečkova
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »