Vilky Buštěhrad

Rodinné domy Cena od: 1 958 000 Kč - Domy
65 - 143 m2Vytisknout Kladno - Buštěhrad

Vilky Buštěhrad

Developerský projekt Vilky Buštěhrad se nachází na okraji Prahy v lokalitě Buštěhrad a je rozdělen do čtyř etap. Budoucím rezidentům nabízí unikátní spojení moderní architektury s nízkoenergetickými standardy. Nízké náklady na provoz domu spojené s komfortem, kvalitou a elegancí, tak jistě ocení všichni klienti. Celkem je k dispozici 139 rodinných domů, které jsou dispozičně řešeny od 3+kk až po 5+kk. Samozřejmostí jsou u každého domu rozlehlé zahrádky, které zaručí dostatek soukromí. Velkou výhodou jsou i výhodné ceny bytů a možnost specifických podmínek pro financování vašeho klidného bydlení.

Lokalita

Ve městě Buštěhrad vzdáleném 9 kilometrů od Prahy a pouhé 2 kilometry od Kladna je vystavěn developerský projekt Vilky Buštěhrad. Jedná se o lukrativní lokalitu, která splňuje veškeré podmínky pro moderní bydlení. Samozřejmostí jsou mateřské a základní školy, ale i hudební škola, soukromá škola nebo mateřské centrum Sluníčko. Na dobré jídlo a pití můžete zajít do místních restaurací, kaváren či cukráren. Pro sportovní vyžití je k dispozici squashové a badmintonové centrum a také fotbalové hřiště. Mnohem více se pak nachází v okresním městě Kladně. V blízkosti nechybí ani dostatek zeleně. Navštívit můžete přírodní park Ořešní či Buštěhradský zámek, kde načerpáte energii do nových pracovních dní.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Ořešín, Buštěhrad
 • Ceny od-do: 1 958 000 - 4 529 180 Kč
 • Dispozice: 3+kk až 5+kk
 • Plocha od-do: 65 - 143 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník domů
 • Developer: Doma je doma s.r.o., Tel.: 222 700 006
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Rezidence Zbraslav
Rodinné domy

Rezidence Zbraslav

Rezidence Zbraslav si vás podmaní svou jednoduchostí, praktičností… Více

5 199 083 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »