Vilapark Jesenice

Rodinné domy Cena od: 11 877 500 Kč - Domy
214 - 219  m2Vytisknout Praha východ - Jesenice

Vilapark Jesenice

Vilapark Jesenice představuje osmnáct luxusních dvoupodlažních rodinných domů, které se nacházejí v klidné lokalitě obce Jesenice. Jednotlivé parcely disponují rozlohou od 710 m2 až po prostorné pozemky s rozlohou 1 737 m2. V přízemí každého domu se nachází kuchyň s jídelnou, odděleným obývacím pokojem a prostornou pracovnou. Částečně prosklené přízemí dodává místnostem dostatek přirozeného světla a umožňuje výhled na zahradu s terasou. V horním patře jsou umístěny tři ložnice, z nichž dvě mohou být využity pro dětské pokoje. Hlavní ložnice je propojená s vlastní koupelnou a šatnou. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají nejnáročnějším požadavkům moderního bydlení. Interiér dokonale snoubí praktické využití prostoru se vzdušností domu a vytváří z tohoto místa luxusní místo pro spokojené bydlení.

Lokalita

Developerský projekt Vilapark Jesenice je situován v klidné lokalitě Praha – východobci Jesenice. V těsné blízkosti se nachází nádherná příroda, kterou protéká Jesenický potok. I přes zdánlivou odlehlost je centrum Prahy vzdálené pouhých 7 kilometrů. Obcí vede několik meziměstských autobusových linek. Výbornou dopravní dostupnost automobilem nabízí blízké napojení na dálnici D1 a na Jižní Spojku. V Jesenici se nachází nová základní škola s mateřskou školou a uměleckou základní školou. V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost v podobě obchodů, restaurací, cukrárny, knihovny a lékařů. Nachází se zde ambulance dětského i praktického lékaře, stomatologie, gynekologie, ortopedie, kardiologie i oční lékař. Kulturní vyžití v obci je pestré. Pravidelně se zde pořádá mnoho kulturních i sportovních akcí a koncertů.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • NeoCity

   NeoCity

   Neocity Group je významnou skupinou v oblasti realizace developerských projektů, jejíž působnost je nejenom v České republice, ale také v dalších čtyřech oblastech světa – Izrael, Afrika, Střední a …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »