Viladům Třešňovka

Skvělá lokalita Cena od: 6 489 550 Kč - Byty
44 - 188 m2Vytisknout Praha 8

Viladům Třešňovka

Projekt Viladům Třešňovka zhmotňuje bezbariérové bydlení v několikapodlažním objektu, jehož dominantou je originální architektonická stránka. Budova je vybavena suterénem, kde se nachází provozní zázemí a dostatek parkovacích míst. V nadzemních podlažích je situováno celkem 9 bytových jednotek, včetně mezonetového bytu ve vrchní části. Ten je díky ustupujícímu provedení domu spojen s terasou o velikosti až 110 m2.
Bytové jednotky mají nápaditě koncipovaný interiér a přináší dispozice 2+kk až 4+kk. Vedle obytných podlaží do tvaru písmene „L“ jsou stylově řešeny také společné prostory. Jejich dominantou je například schodiště a moderní výtah. K bytům náleží také balkony a lodžie.

Lokalita

Praha 8 – Kobylisy jsou klidnou lokalitou, která se vyznačuje bohatou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Je to konkrétně křížovka U Třešňovky a Ke Stírce, kde naleznete to pravé zázemí a vše budete mít doslova „za rohem“. Důkazem toho je například stanice metra C – Kobylisy, k níž se dostanete za 7 minut. Centrum hlavní metropole je vzdáleno 15 minut jízdy.
Vedle rekreačních zón v podobě zámků, údolí a parků jsou to hlavně pestré služby libovolného charakteru. Spousta vzdělávacích a sportovních zařízení, menší supermarkety, velké obchodní domy, restaurace, aquacentrum, fitness centrum nebo kultura ve formě multikina. Praktická je také lékárna a Fakultativní nemocnice Na Bulovce.
Nastěhujte se do rezidenční části hlavního města a oprostěte se od ruchu velkoměsta.

Více informací o projektu:

 • Adresa: U Třešňovky, Praha 8 - Kobylisy
 • Cena od - do: 6 489 550 Kč - 7 895 700 Kč
 • Dispozice: 2+kk do 4+kk, mezonetový apartmán 7+kk
 • Plocha od - do: 44 - 188 m2
 • Developer: Conclusion, a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »