Viladům Kalvodova

Oblíbené Cena od: NA - Byty
135 – 155 m2Vytisknout Brno - Masarykova čtvrť

Viladům Kalvodova

Developerský projekt Viladům Kalvodova lze označit za luxusní stavební dílo komorního rázu. Jde o třípodlažní bytový dům, v němž se nachází pouze tři jednotky o dispozicích 3+kk – 4+kk. Architektonicky pestrá stavba, jejíž dominantou jsou velké prosklené plochy a přemíra soukromí. Každé podlaží je vyčleněné jednomu bytu.
Ten spodní má přístup na japonskou zahradu. Ten nad ním zase do prostor, kde může dojít k vybudování bazénu. Vrchní byt je opatřen rozlehlou terasou s překrásným výhledem. Viladům Kalvodova přináší podlahovou plochu 135 m2 – 155 m2. K té si lze navíc připočíst ještě sklepní kóji, terasu u každého bytu a dvě parkovací stání pod domem. Developerská nabídka, jak se patří.

Lokalita

Viladům Kalvodova je zasazen do svahu stejnojmenné ulice, která se nachází v městské části Brno – Masarykova čtvrť. Velice příjemné, útulné a poklidné prostředí, jež vám svým charakterem přináší k životu vše, co potřebujete. V první řadě je to kromě vlastních soukromých zahrad plno zelených ploch přispívajících k celkovému pohodlí.
Obávat se nemusíte pohodlné dopravní dostupnosti, jíž zprostředkuje městská hromadná doprava, popřípadě využijete vlastního automobilu. Z občanské vybavenosti lze jmenovat obchody s nejrůznějším sortimentem, školy a školky, poštu, restaurace, kulturní, zábavní a sportovní zařízení – venkovního a vnitřního rázu. Pohybovým aktivitám se mimo jiné můžete věnovat také v parcích nebo na cyklostezkách.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Kalvodova, Brno – Masarykova čtvrť
 • Dispozice: 3+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 135 – 155 m2
 • Developer: AVRIOREAL, s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »