Viladomy Veleslavín

Oblíbené Cena od: 4 239 595 Kč - Byty
47 - 127  m2Vytisknout Praha 6

Viladomy Veleslavín

Originální architektura, dostatek zeleně a nadstandardní vybavení, to je developerský projekt Viladomy Veleslavín. Součástí moderního rezidenčního bydlení jsou 3 bytové domy, které v sobě ukrývají přes 70 jednotek, přesněji se jedná o 64 bytů a 8 duplexů. Vybírat lze z různých dispozic od 1+kk až po 4+kk, což představuje obytnou plochu od 38 m2 až do 128 m2. Díky chytrému dispozičnímu řešení je možné provést úpravy dle představ a přání budoucích rezidentů. K naprostému komfortu přispívají také lodžie, terasy a předzahrádky, které k některým bytům nedílně patří. V neposlední řadě bylo myšleno i na pohodlné parkování. To zajišťuje podzemní parkoviště s bezpečnostní kamerou u vjezdu.

Lokalita

Rezidenční bydlení Viladomy Veleslavín je situováno ve stejnojmenné lokalitě Veleslavín na Praze 6. Ta je velmi oblíbená pro svůj nezaměnitelný charakter. V bezprostředním sousedství najdete například zámek s překrásným parkem, koupaliště Džbán, Šárecké údolí a celou řadu sportovních center a areálů. Míst k aktivnímu i pasivnímu odpočinku je ve Veleslavínu opravdu mnoho. V blízkém okolí nechybí ani potřebné městské služby, jako jsou školy, banka, pošta, úřad a zdravotnická zařízení. Samozřejmostí je také bohatá nabídka obchodů. Do centra Prahy se dostanete snadno díky nové stanici metra linky A. Ta je pouhých 300 m od rezidence. Automobilem jste během chvilky na magistrále Evropská, ze které se snadno napojíte na Pražský okruh.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »