Velký Týnec

Rodinné domy Cena od: NA - Domy
156 m2Vytisknout Olomouc - Velký Týnec

Velký Týnec

Projekt Velký Týnec se skládá ze čtyř rodinných domů. Objekt jednoduchého a opticky nenáročného vzhledu, k němuž se nabízí dostavba garáže a parkovací stání. Stylová a moderní architektura navazuje na větší zatravněné plochy, kde si můžete užívat dostatečného klidu a soukromí. Rodinné domy jsou kompletně připraveny, včetně napojení na všechny inženýrské sítě.
Rodinné objekty lze v rámci mezí přizpůsobit vlastním požadavkům, a to prostřednictvím některých individuálních úprav. Interiéry domů jsou nachystány pro vybavení, jež má budoucí rezident plně ve své moci. Jde především o přípravu na montáž krbové vložky, centrálního vysavače, kuchyně, apod. Dvoupodlažní rodinné domy Velký Týnec vás osloví ve všech směrech.

Lokalita

Obec Velký Týnec se nachází jihovýchodně od Olomouce. Menší lokalita, z níž do krajského města dorazíte za pár minut, a to díky krátké vzdálenosti 5 km. K dispozici vám bude základní nabídka všestranných služeb, jako jsou restaurace, obchody, mateřská a základní škola, knihovna nebo kino a sportovní areál. Nechybí například zdravotní středisko a pošta.
Pravidelné autobusové linky vás převezou po širém okolí, včetně Olomouce, kde se občanská vybavenost značným způsobem rozrůstá. V okolí si budete užívat spousty zelených ploch. Ty slouží jak pro relaxaci a odpočinek, tak k pohybovým aktivitám. Obec Velký Týnec a jeho poklidnou čtvrť si jednoduše zamilujete.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »