U Proseckých skal

Luxusní Cena od: 13 043 608 Kč - Byty, Luxusní
139 - 173 m2Vytisknout Praha 9

U Proseckých skal

Viladům U Proseckých skal je názvem honosného developerského projektu. Pod ním si lze představit čtyřpodlažní budovu, jejíž architektonická podoba vznikla ve spojení s Jaroslavem Rónou. Novodobým umělcem a sochařem. Vedle originálního vzhledu jsou to především nadstandardně řešené interiéry s překrásným výhledem a spoustou prosklených ploch.
V rámci projektu vzniklo 16 bytových jednotek s vyššími stropy, lodžiemi a terasami. Dostatek soukromí je zajištěno správným rozložením bytů. Na každém patře se nachází pouze dva. Jejich celková plocha započíná na 93 m2 a končí na 178 m2. V ceně nemovitosti je sklepní kóje, garážové stání a moderní kuchyň, včetně novodobého vybavení v ostatních místnostech.

Lokalita

Pražský Střížkov na Praze 9 nebyl pro tento developerský projekt zvolen jen tak náhodou. Poklidné místo přináší bezkonkurenční výhled na Prosecké skály. Ulice Nad Kundratkou je ideální pro ty, jež milují relaxaci a zároveň touží po blízké občanské vybavenosti.
Ta je tvořena především mateřskou, základní a střední školou. Chybět vám však nebudou obchody, restaurace či moderní kina a sportovní zařízení. Pakliže si budete chtít rozšířit soubor nabízených služeb, není nic jednoduššího, než využít autobusové zastávky ve vedlejší ulici. Ta je mimochodem snadnou cestou na některou z okolních stanic metra – Vysočanská, Střížkov a Prosek.

 

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »