U Kavalerie

Oblíbené Cena od: NA - Byty
29 – 110 m2Vytisknout Olomouc

U Kavalerie

Developerský projekt U Kavalerie zhmotňuje moderní bydlení bez jakýchkoliv kompromisů. Stavební dílo, jež má na svědomí společnost EUROGEMA CZ, a.s. Ta si dala záležet i na těch nejmenších detailech, což vedlo k vybudování sedmipodlažního multifunkčního objektu. Jeho dominantou je svěží architektura naplňující současné standardy a propracovanost i těch nejmenších detailů.
Projekt U Kavalerie nabízí celkem 56 bytových jednotek a 11 nekomerčních prostor, které jsou ještě stále v prodeji. Byty mají dispozice 1+kk až 4+kk a náleží k nim předzahrádky, balkony nebo terasy. Za příplatek se lze domoci také garážového stání. Velikost podlahových ploch je od 29 m2 do 110 m2, díky čemuž dochází k uspokojení početnějších rodin s dětmi.

Lokalita

Město Olomouc Nezvalova ulice. Přesně tam, nedaleko samotného centra města, můžete nalézt své plnohodnotné a funkční zázemí pro trvalý život. Nápomocny vám budou určitě mnohé prvky občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti. Typickým příkladem je bezpochyby vlakové nádraží v relativně krátké vzdálenosti. Využít lze i rychlého napojení na dálniční tahy.
V okolí multifunkčního rodinného domu se nachází obchody, školy a školky, restaurace, lékařské centrum, kavárny a mnohé další. Užívat si budete také patřičné zeleně, jíž nabízí centrální park a cyklostezky. S pomocí nich se lze věnovat pohybovým aktivitám, k čemuž slouží i různá sportovní zařízení.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Nezvalova, 779 00 Olomouc
 • Cena od - do: Na dotaz
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 29 – 110 m2
 • Developer: EUROGEMA CZ, a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »