Tulipa Třebešín

Novinka Cena od: 2 397 683 Kč - Byty
38 - 118 m2Vytisknout Praha 3

Tulipa Třebešín

Originální bytová architektura, moderní design, maximální využití vnitřního prostoru a nízké provozní náklady. To je základní charakteristika developerského projektu s názvem Tulipa Třebešín, jež je zhmotněn prostřednictvím dvou bytových domů. Jedenáctipodlažní a devítipodlažní objekt v sobě ukrývají celkem 180 jednotek, které jsou určeny pro klientelu s důrazem na detail. Překrásný výhled z vyšších pater, sklepní kóje, parkovací stání, předzahrádky, balkony nebo terasy. Přesně to je součástí bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Ty se pyšní energetickým štítkem kategorie B. Projekt Tulipa Třebešín je již od samotného počátku tvořen s cílem maximální účelnosti, čehož je dosaženo ve velké míře.

Lokalita

Praha 3 – Strašnice jsou příslibem snadné a rychlé dostupnosti na Václavské náměstí a do mnohých dalších částí hlavní metropole. Bydlení v centru velkoměsta má v podání projektu Tulipa Třebešín i svoji opačnou tvář. Je to bezpečné zázemí pro malé děti a spoustu zeleně na dosah. Typickým příkladem je Třebešínský park. V rámci každodenního žití nebudete ochuzeni ani o služby Olšanské polikliniky a pestrou nabídku obchodního domu Atrium Flora. Naprostým standardem je blízkost školských a sportovních zařízení, restaurací, zábavy a kultury. Na nejbližší stanici metra Želivského dojdete za 15 minut, odkud můžete cestovat po celé Praze.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »