Top Rezidence

Rodinné domy Cena od: NA - Domy
165 - 301 m2Vytisknout Praha 6

Top Rezidence

Top Rezidence je jedinečným resortem, jehož součástí je 50 nízkoenergetických a pasivních domů. Vybírat lze z opravdu velkorysých prostorů o obytné ploše od 176,5 m2 až po 301,2 m2. Samozřejmostí jsou také zahrady o výměře až 731 m2. Bydlení je proto vhodné i pro početné rodiny s dětmi. Urbanistická koncepce celého developerského projektu působí velmi jedinečným a neotřelým dojmem. O originální architekturu a především interiéry se postaralo Studio Olgoj Chorchoj, které skloubilo design a umění s praktičností a komfortem. Resort Top Rezidence je navíc doplněn o relaxační zóny, dostatek zelně, dětské hřiště, park a klubovnu.

Lokalita

Developerský projekt Top Rezidence se nachází na Praze 6 v Šáreckém údolí. Překrásná okolní příroda dává rezidenčnímu komplexu zcela jiný rozměr. Malebná krajina doslova vybízí k aktivnímu i pasivnímu odpočinku, a to ať už preferujete cyklistiku, in-line brusle, jogging, chůzi nebo jen rodinný piknik v trávě. V těsné blízkosti Top Rezidence nechybí autobusová zastávka, ze které se snadno dostanete nejen do centra metropole. Nejbližší stanice metra trasy A Bořislavka je vzdálená asi 5 minut cesty. Nedaleko je situována také mezinárodní škola The International School of Prague, kterou jistě ocení vaše děti. Z Top Rezidence je to pouhých 8 kilometrů na letiště Václava Havla.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »