Srbská

Skvělá lokalita Cena od: 12 149 830 Kč - Byty, Luxusní, Po rekonstrukci
158 - 178 m2Vytisknout Praha 6

Srbská

Cihlový dům secesního stylu pochází z roku 1910. Nyní prošel výraznou rekonstrukcí a přináší moderní bydlení v luxusních podkrovních bytech mezonetového typu. Byty o dispozicích 4+kk až 5+kk díky obytné ploše až 178 m2 nabízí dostatek místa i pro početné rodiny a milovníky prostoru. Bytové jednotky jsou v nabídce v nadstandardním provedení s designovými prvky a prostornou terasou. V rámci modernizace činžovního domu nedošlo pouze k renovaci interiéru a společných prostor, ale nový svěží vzhled získala také střecha, dvorek a fasáda. Ta si však i přes svou opravu zachovala architektonické prvky s nezaměnitelným nádechem historie.

Lokalita

Ulice Srbská, na které se nachází zmodernizovaný secesní dům, je součástí Prahy 6 lokality Dejvice. V blízkém okolí domu lze vyrazit do jedné z mnoha restaurací, kaváren či do kulturního klubu Potrvá. Jen pár minut od rezidence je situována lékárna, obchod a Divadlo Spejbla a Hurvínka. Necelých 200 metrů je vzdálena stanice metra Hradčanská a o 300 metrů dále se rozprostírají oblíbené Letenské sady, které však nejsou jediným místem, kam vyrazit na procházku, za relaxem nebo na ranní jogging. K aktivnímu i pasivnímu odpočinku lze využít také 15 minut vzdálený park Stromovka a 10 minut vzdálené zahrady Pražského hradu.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Srbská, Praha 6 - Dejvice, 160 00
 • Cena od - do: 12 149 830 Kč – 13 149 800 Kč
 • Dispozice: 4+kk – 5+kk
 • Plocha od - do: 158 - 178 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »