Sluneční věž

Luxusní Cena od: NA - Byty, Luxusní
56 - 350 m2Vytisknout Praha 8

Sluneční věž

Projekt Sluneční věž je výškový dům, který má 21 podlaží a je tvořen 30 apartmány. Vybírat můžete z dispozičního členění 2+kk až 5+kk, což představuje velikost od 56 metrů čtverečních až po prostorných 350 metrů čtverečních. Ojedinělá architektura v podobě celoplošné prosklené fasády kryté hliníkovými slunolami je přirovnávána k pražskému Tančícímu domu. Výškový dům je vybaven dvěma osobními výtahy, kamerovým systémem, recepcí a saunou. Tu můžete využít ve společných prostorách buď finskou nebo infra saunu. Ze Sluneční věže jistě oceníte také překrásný výhled na panorama Prahy včetně Pražského hradu.

O lokalitě

Výškový dům Sluneční věž se nachází na Praze 8 v městské části zvané Karlín. Tato velmi oblíbená lokalita je pro mnohé atraktivní díky blízkosti centra Prahy. Městskou hromadnou dopravou se dostanete na Václavské náměstí do deseti minut. Ovšem nejenom bezproblémová dopravní dostupnost je hlavní výhodou této lokality. Také kompletní občanská vybavenost zajistí vaši spokojenost. V blízkosti si můžete zahrát golf, tenis, squash nebo zajít na procházku do parku Vítkov. Pro milovníky kol je poblíž i cyklostezka, která vede rovnou do centra. Sportovního vyžití je tedy v pražské části Karlín dostatek, stejně tak jako toho kulturního. Zajít si můžete do místních restaurací a barů nebo navštívit pražská muzea, divadla, kina či galerie.

Více informací o projektu:

 • Adresa: U Sluncové 12a, Praha 8
 • Ceny od-do: cena na dotaz
 • Dispozice: 2+kk až 5+kk
 • Plocha od-do: 56 - 350 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: Unistav
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »