Rodinné domy Vinoř

Rodinné domy a pozemky Cena od: 3 757 050 Kč - Domy
147 - 188  m2Vytisknout Praha 9

Rodinné domy Vinoř

Developerský projekt Rodinné domy Vinoř je stavebním dílem společnosti Moravská stavební – Invest a.s. Ta při výstavbě aplikuje prověřené technologie, používá kvalitní materiály a dbá na nízké provozní náklady. Důkazem toho je 33 rodinných domů. Objekty o dispozičním uspořádáním 5+kk. Ideální bytové řešení pro početnější rodiny s dětmi, pro něž je připraven životní prostor o velikosti od 147 m2 do 188 m2.
Kvalitní izolace, novodobě vyhlížející exteriéry a vyšší standard vnitřního vybavení. Narazit lze na laminátové plovoucí podlahy, keramickou dlažbu, značkovou sanitární techniku a podhledy ze sádrokartonu. Vytápění domů je zajištěno prostřednictvím plynového kotle.

Lokalita

Zvolte pražskou Vinoř za své budoucí obydlí a využijte předností této poklidné lokality. Je to Ulice V Žabokřiku, kde se nachází developerský projekt Rodinné domy Praha 9 – Vinoř. Situování poblíž Ctěnického potoka a zámku. Místo, které vás zaujme hlavně svou malebností a spoustu ploch určených k relaxaci a odpočinku.
V docházkové vzdálenosti narazíte na bohatou občanskou vybavenost. Škola a školka, knihovna, pekařství, cukrárna, restaurace, zdravotní středisko, prodejna ryb a lékárna. Těšit se ostatně můžete i na mnohé sportovní aktivity, od fotbalu a volejbalu, až po golf, parkur nebo tenis. V dojezdové vzdálenosti je Letiště Praha – Letňany, OC Letňany či stanice metra – Letňany.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »