Rodinné domy Nemilany

Rodinné domy Cena od: 3 467 258 Kč - Domy
91 – 118 m2Vytisknout Olomouc

- Nemilany

Rodinné domy Nemilany

Rodinné domy Nemilany, to je developerský projekt čítající 12 řadových domů moderního vzhledu. Novodobá architektura, aplikování kvalitních stavebních materiálů a propracovanost i těch nejmenších detailů. Nemovitosti se sedlovou střechou a se dvěma podlažími, v nichž se nachází prakticky rozdělené interiéry na denní a klidovou zónu.
V závislosti na typu řadového domu lze získat podlahovou plochu 90,7 – 117,8 m2, s níž se pojí francouzské okno na terasu, technická místnost a využití každého volného prostoru. Relaxovat nemusíte pouze uvnitř objektů, ale také venku, na zahradách o velikosti 172 – 332 m2. Rodinné domy Nemilany jsou vytápěny centrálním elektrickým kotlem a mají zastřešené stání před domem.

Lokalita

Nemilany jsou poklidnou a zelení protnutou částí města Olomouc. Lokalita, která je vhodná pro rodiny s dětmi, což dokazuje nedaleké bezpečné hřiště a pestrá občanská vybavenost. Tu z tohoto pohledu tvoří základní a mateřská škola, nákupní centrum, menší supermarkety, restaurace a služby veřejného charakteru.
Využít lze i nejrůznějších sportovních zařízení a venkovních ploch, kde se budete oddávat pohybovým aktivitám. Okolní zeleň je naopak vhodná pro trávení volného času, relaxaci a odpočinek. K dalším službám města Olomouce se dostanete s pomocí městské hromadné dopravy během několika minut.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Olomouc - Nemilany
 • Cena od - do: 3 467 258 Kč – 4 056 047 Kč
 • Plocha od - do: 91 – 118 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »